Zespół

Specjaliści stomatolodzy Warszawa, Raszyn – Estedent

lek. dent.

Bartłomiej Kołodziej

stomatologia zachowawcza i protetyka

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i odtwórczej, rekonstrukcji zgryzu oraz rehabilitacji stomatologicznej z użyciem szyn zgryzowych. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze techniki i materiały oraz najbardziej aktualną wiedzę medyczną. Leczenie poprzedzone jest dokładną analizą sytuacji pacjenta a także poznaniem jego potrzeb i oczekiwań.

W trakcie studiów aktywnie uczestniczył w działalności Kół Naukowych Chirurgii Stomatologicznej i Stomatologii Zachowawczej. Zajął 2. miejsce w polskim finale prestiżowego konkursu XV Jules Allemand Trophy 2018/2019 z zakresu estetycznej odbudowy zębów materiałami kompozytowymi. Prowadzi badania naukowe w Katedrze Chirurgii Stomatologicznej WUM z zakresu implantologii stomatologicznej.

Odbył liczne kursy z zakresu okluzji stomatologicznej, chirurgii i implantologii oraz endodoncji.

W swojej pracy kieruje się dokładnością i dbałością o dobro pacjenta. Zabiegi są dokładnie planowane przy użyciu metod cyfrowych i we współpracy z zespołem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii.

Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Zabiegi:

  • wysokoestetyczna i minimalnie inwazyjna odbudowa zębów
  • licówki kompozytowe
  • leczenie zachowawcze zębów
  • rekonstrukcja zgryzu: starcie zębów, braki zębowe, urazy
  • leczenie zaburzeń zgryzu z użyciem szyn zgryzowych
  • chirurgia stomatologiczna

Estedent Stomatologia Warszawa - Raszyn