Zespół

Specjaliści stomatolodzy Warszawa, Raszyn – Estedent

lek. dent.

Adam Kaczor

chirurgia i periodontologia

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych. Prowadzi kursy i szkolenia dla innych lekarzy stomatologów z zakresu implantologii i cyfrowego planowania leczenia stomatologicznego.

Ukończył wiele kursów z dziedziny chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii periodontologicznej i stomatologii cyfrowej zarówno w kraju jak i za granicą. Praktyki realizował między innymi w szpitalu Uniwersyteckim w Zurichu (USZ) na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej oraz w szpitalu Uniwersyteckim w Hamburgu (UKE). Członek PTP (Polskie Towarzystwo Periodontologiczne) oraz EAO (European Association for Osseointegration). 

Przyjmuje pacjentów w języku Polskim, Angielskim i Niemieckim.

Zabiegi:

  • implantacje
  • chirurgiczne usuwanie zębów mądrości
  • estetyczna chirurgia plastyczna dziąseł (pokrywanie recesji zębów, wydłużanie koron, pokrywanie odsłoniętych części implantów, pogrubianie dziąsła)
  • podnoszenie dna zatoki szczękowej
  • augmentacje i przeszczepy kostne
  • diagnostyka i leczenie patologii kostnych i dziąsłowych (torbiele, zmiany zapalne i rozrostowe) -cyfrowna analiza i planowanie leczenia implanto-protetycznego
  • leczenie implanto-protetyczne zaawansowanych zaników kostnych w przypadku braku możliwości zapotrzenia w konwencjonalne implanty zębowe.

Estedent Stomatologia Warszawa - Raszyn