Technologia w stomatologii

Stomatolodzy Warszawa, Raszyn – Estedent

CBCT - Tomografia komputerowa

Dzięki tomografii komputerowej, możemy zobaczyć w trójwymiarze kształt i objętość kości, korzeni zębów, zobaczyć dodatkowe kanały korzeniowe, często niewidoczne na zwykłym zdjęciu radiologicznym.

Dzięki badaniu CBCT zabiegi z zakresu chirurgi, implantologii, endodoncji czy ortodoncji są bardziej przewidywalne i można je dokładnie zaplanować. Zwiększa to bezpieczeństwo zabiegu.

Cerec – skaner wewnątrzustny i frezarka

Skaner wewnątrzustny jest świetnym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy źle tolerują wyciski.

Dzięki skanerowi z kompatybilną frezarką w ciągu jednego dnia pacjent może wyjść z nowymi koronami lub licówkami.

Mikroskop

Mikroskop w nowoczesnej stomatologii jest podstawowym narzędziem w leczeniu endodontycznym (kanałowym) zębów. Dzięki powiększeniu lekarz endodonta może lepiej uwidocznić ujścia kanałów i dokładniej przeprowadzić leczenie.

W gabinecie Estedent, mikroskop również używamy w stomatologii odtwórczej i protetyce aby lepiej ocenić, czy ubytek został oczyszczony z próchnicy oraz dokładność oszlifowania zęba pod przyszłą koronę czy licówkę.

Dzięki temu narzędziu, możemy zmniejszyć ilość powikłań związanych ze stomatologią zachowawczą oraz protetyką.

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę w Klinice Estedent
w Warszawie lub w Raszynie.

Lampa do wybielania Beyond

Dzięki lampie do wybielanie Beyond, zęby są jaśniejsze już po pierwszej wizycie. Ważne jest jednak trzymanie białej diety po zabiegu, aby efekt się ustabilizował.

Lampa diodowa polimeryzująca – 3 sekundy

Dzięki specjalnej lampie, która polimeryzuje kompozyt, cement do licówek i koron oraz klej ortodontyczny, założenie aparatu trwa tylko 15 min.

DSD – Digital Smile Design

Cyfrowe planowanie uśmiechu i wizualizacje efektu końcowego jest wspaniałym narzędziem, dzięki któremu przed rozpoczęciem leczenia, możemy z pacjentem zaplanować końcowy wygląd zębów oraz etapy, niezbędne do uzyskania porządanego wyglądu