Menu Zamknij

Nasz zespół

 • lek. dent. Małgorzata Dworak
 • lek. dent. Aleksandra Dworak
 • lek. dent. Adam Kaczor
 • lek. dent. Aleksandra Kaczor
 • lek. dent. Bartłomiej Kołodziej
 • lek. dent. Magdalena Świderska
 • dr n. med. Tomasz Kaczyński
 • lek. dent. Marzena Jadczak - Padamczyk
 • lek. dent. Małgorzata Żak
 • Anna Łagowska
 • Justyna Kowalska
 • Paulina Szot
 • Danuta Kielak
 • Iryna Okseniuk
 • Zofia Florek

lek. dent. Małgorzata Dworak

Jako jedna z pierwszych lekarzy dentystów w Warszawie pracuje od 2011 roku z komputerowym systemem CEREC. Dzięki niemu możemy wykonać licówki, korony oraz niewielkie mosty na jednej wizycie. Używamy materiałów o przezierności i transparentności zbliżonej do zębów własnych. Właśnie dlatego, nowe zęby pacjenta do złudzenia przypominają zęby naturalne. 

Szkolenia i kongresy, w których lekarz bierze udział ukierunkowane są na kompleksowe leczenie pacjentów:

 • implantologiczne
 • protetyczne
 • periodontologiczne (estetyka dziąseł)
 • endodontyczne.
lek. dent. Aleksandra Dworak

lek. dent. Aleksandra Dworak

Lek. dent. Aleksandra Dworak jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów zaczęła naukę ortodoncji pod okiem innych lekarzy tej specjalności. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Ukończyła szkolenie Dr. Larry Browna „Orthodontic Seminars of California”. Uczestniczka wielu wykładów i konferencji ortodontycznych oraz ogólnostomatologicznych.

W naszym gabinecie leczy pacjentów dorosłych oraz dzieci za pomocą aparatów stałych, ruchomych oraz nakładkami Pro Smile

W wolnych chwilach lubi zdrową kuchnią, pieczenie ciast oraz bieganie.

Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

lek. dent. Adam Kaczor

lek. dent. Adam Kaczor

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

Ukończył wiele kursów z dziedziny chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii periodontologicznej i stomatologii cyfrowej zarówno w kraju jak i za granicą. Praktyki realizował między innymi w szpitalu Uniwersyteckim w Zurichu (USZ) na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej oraz w szpitalu Uniwersyteckim w Hamburgu (UKE). Członek PTP (Polskie Towarzystwo Periodontologiczne) oraz EAO (European Association for Osseointegration).

Przyjmuje pacjentów w języku Polskim, Angielskim i Niemieckim.

Zabiegi:

 • implantacje
 • chirurgiczne usuwanie zębów mądrości
 • estetyczna chirurgia plastyczna dziąseł (pokrywanie recesji zębów, wydłużanie koron, pokrywanie odsłoniętych części implantów, pogrubianie dziąsła)
 • podnoszenie dna zatoki szczękowej
 • augmentacje i przeszczepy kostne
 • diagnostyka i leczenie patologii kostnych i dziąsłowych (torbiele, zmiany zapalne i rozrostowe) -cyfrowna analiza i planowanie leczenia implanto-protetycznego
 • leczenie implanto-protetyczne zaawansowanych zaników kostnych w przypadku braku możliwości zapotrzenia w konwencjonalne implanty zębowe.
lek. dent. Aleksandra Kaczor - Bućko

lek. dent. Aleksandra Kaczor

Master of Science in Ortodontics. Absolwentka Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już na studiach swoją przyszłość wiązała z ortodoncją uczestnicząc w licznych szkoleniach  polskich i zagranicznych.

Ukończyła wiele renomowanych kursów z dziedziny ortopedii szczękowej, m.in. Progressive Orthodontic Seminars Master of Science in Orthodontics. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Polskiego Towarzystwa Technik Ortodontycznych oraz jest członkiem EurAsian Association of Orthodontists.

Zwraca szczególną uwagę na harmonię twarzy, estetykę oraz zaburzenia związane ze stawem skroniowo-żuchwowym.  Zajmuje się leczeniem wad zgryzu, chrapania, zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych u dorosłych i dzieci, aparatami stałymi oraz ruchomymi.

lek. dent. Bartłomiej Kołodziej

lek. dent. Bartłomiej Kołodziej

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i odtwórczej, rekonstrukcji zgryzu oraz rehabilitacji stomatologicznej z użyciem szyn zgryzowych. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze techniki i materiały oraz najbardziej aktualną wiedzę medyczną. Leczenie poprzedzone jest dokładną analizą sytuacji pacjenta a także poznaniem jego potrzeb i oczekiwań.

W trakcie studiów aktywnie uczestniczył w działalności Kół Naukowych Chirurgii Stomatologicznej i Stomatologii Zachowawczej. Zajął 2. miejsce w polskim finale prestiżowego konkursu XV Jules Allemand Trophy 2018/2019 z zakresu estetycznej odbudowy zębów materiałami kompozytowymi. Prowadzi badania naukowe w Katedrze Chirurgii Stomatologicznej WUM z zakresu implantologii stomatologicznej.

Odbył liczne kursy z zakresu okluzji stomatologicznej, chirurgii i implantologii oraz endodoncji.

W swojej pracy kieruje się dokładnością i dbałością o dobro pacjenta. Zabiegi są dokładnie planowane przy użyciu metod cyfrowych i we współpracy z zespołem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii.

Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Zabiegi:

 • wysokoestetyczna i minimalnie inwazyjna odbudowa zębów
 • licówki kompozytowe
 • leczenie zachowawcze zębów
 • rekonstrukcja zgryzu: starcie zębów, braki zębowe, urazy
 • leczenie zaburzeń zgryzu z użyciem szyn zgryzowych
 • chirurgia stomatologiczna

lek. dent. Magdalena Świderska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się głównie leczeniem kanałowym pod mikroskopem oraz stomatologią zachowawczą. Stale poszerza wiedzę praktyczną i teoretyczną poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Praca daje jej ogromną satysfakcję. W codziennej praktyce zajmuje się takimi przypadkami jak powtórne leczenia kanałowe, usuwanie złamanych narzędzi i szukanie kanałów dodatkowych. 

dr n. med. Tomasz Kaczyński

dr n. med. Tomasz Kaczyński

Specjalista periodontolog. Dr n. med. Tomasz Kaczyński ukończył studia z wyróżnieniem na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Od 2015 roku zaangażowany w pracę kliniczną i naukowo-dydaktyczną w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie periodontologii, w 2019 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Autor ponad 20 publikacji w czasopismach krajowych i międzynarodowych. W 2012 roku uzyskał stypendium naukowe na staż zagraniczny w Selcuk University w Turcji. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w krajowych, ale przede wszystkim międzynarodowych zjazdach i konferencjach. 

Swoje umiejętności w dziedzinie implantologii i periodontologii zdobywał szkoląc się m. in. we Francji, Włoszech, Węgrzech, Austrii i Holandii. Na co dzień zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, wykonując zabiegi z zakresu periodontologii, implantologii i chirurgii stomatologicznej. 

Prywatnie interesuje się sportem i dużo podróżuje. 

Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

lek. dent. Marzena Jadczak

lek. dent. Marzena Jadczak - Padamczyk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista I stopnia stomatologii zachowawczej. Głównym obszarem zainteresowań doktor jest stomatologia zachowawcza i stomatologia dziecięca.

lek. dent. Małgorzata Żak

lek. dent. Małgorzata Żak

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista I stopnia chirurgii stomatologicznej. Posiada duże doświadczenie zawodowe w chirurgii, stomatologii zachowawczej i protetyce.

Anna Łagowska

Anna Łagowska

Asystentka stomatologiczna z kilkunastoletnim doświadczeniem. W pracy ceni sobie miłą atmosferę. Cechuje się dokładnością i zaangażowaniem. Dba o komfort pacjenta podczas wizyty. Asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii i chirurgii implantologicznej. Swoją wiedzę i umiejętności doskonali na różnych kursach stomatologicznych.

W czasie wolnym pasjonatka podróży i powieści kryminalnych.

Justyna Kowalska

Justyna Kowalska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, z Estedent związana od 2015 roku.

Praca w gabinecie daję jej ogromną satysfakcję jak również możliwość rozwoju w różnych dziedzinach stomatologii, dzięki czemu z jeszcze większą wiedzą i skutecznością może pomagać pacjentom. 

Swoje obowiązki wykonuje z zaangażowaniem i entuzjazmem tworząc z lekarzem zgrany duet, tak aby wizyta przebiegła profesjonalnie a pacjent mógł się poczuć komfortowo i zapomniał o stresie, który towarzyszy wizycie w gabinecie stomatologicznym.

W Estedencie asystuje głównie do zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji i chirurgii.

Paulina Szot

Paulina Szot

W 2015 roku uzyskałam tytuł Dyplomowanej Asystentki Stomatologicznej.

Z kliniką Estedent związana jestem o 8 lat.

Na codzień asystuje przy stomatologii zachowawczej,protetyce i endodoncji.

Jestem osobą obowiązkową ,sumiennie i dokładnie wykonuje swoją pracę.
Po pracy spełniam się jako żona i mama,lubię podróżować i spędzać czas wolny z rodziną

Danuta Kielak

Danuta Kielak

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi ac justo in lectus lobortis ultricies. Nulla consequat congue erat, eu iaculis lacus lobortis vitae. Vestibulum sit amet rutrum turpis. Nulla nec metus ligula. Praesent eget fermentum ipsum, at aliquet erat. Nunc vel lacus sapien. Curabitur massa purus, hendrerit id quam sit amet, dapibus pharetra neque. Sed dapibus nibh ac massa pellentesque venenatis. Pellentesque aliquet ullamcorper fringilla. Nulla magna urna, viverra vitae dapibus ac, mattis at quam. Praesent in iaculis nisi. Nullam interdum tellus id diam dictum, vel tristique magna efficitur.

 

Iryna Okseniuk

Iryna Okseniuk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi ac justo in lectus lobortis ultricies. Nulla consequat congue erat, eu iaculis lacus lobortis vitae. Vestibulum sit amet rutrum turpis. Nulla nec metus ligula. Praesent eget fermentum ipsum, at aliquet erat. Nunc vel lacus sapien. Curabitur massa purus, hendrerit id quam sit amet, dapibus pharetra neque. Sed dapibus nibh ac massa pellentesque venenatis. Pellentesque aliquet ullamcorper fringilla. Nulla magna urna, viverra vitae dapibus ac, mattis at quam. Praesent in iaculis nisi. Nullam interdum tellus id diam dictum, vel tristique magna efficitur.

 

Zofia Florek

Technik dentystyczny

Specjalizuje się w protetyce CAD-CAM, czyli komputerowego projektowania prac protetycznych. Dużą uwagę przywiązuje do ostatecznego, estetycznego wykonania koron, licówek i mostów.